PIK-SONIC
PIK-SONIC PIKOWANIE, LAMINOWANIE
O firmie
Oferta
Pikowanie niciowe
Pikowanie ultradźwiękowe
Laminowanie termiczne
Laminowanie klejowe
Materace, leża
Pianka UNIPIAN
Granulaty piankowe
Kontakt
Ogłoszenia
Strategia rozwoju
Projekty Unijne
Usługę laminowania termicznego ( płomieniowego ) wykonujermy na każdym rodzaju tkaniny, dzianiny oraz włókniny. Do laminowania używamy pianek poliestrowych standardowych o żądanej grubości i gęstości.

Jesteśmy w stanie zlaminować materiał o szerokości od 100 cm do 180 cm, pianką białą, szarą lub też w innych kolorach, o grubości: od 1 mm do 20 mm.

Laminowanie tkanin metodą płomieniową - bliższe informacje:
Usługę wykonujemy na każdym rodzaju tkaniny, dzianiny, włókniny. Do laminowania używamy pianek poliuretanowych. Jesteśmy w stanie zlaminować materiał o szerokości od 100 cm do 180 cm, pianką białą, szarą lub też w innych kolorach, o grubości: od 1 mm do 20 mm.
Szerokość laminowania do - 185 cm . Grubość laminowania 0.2cm – 1,0 cm.P olega ona na płomieniowym zgrzewaniu tkanin i dzianin z pianką poliuretanową. Usługę laminowania  na każdym rodzaju tkaniny, dzianiny oraz  włókniny. Do laminowania używamy pianek poliestrowych standardowych. Jesteśmy w stanie zlaminować materiał o szerokości od 100 cm do 180 cm, pianką białą, szarą lub też w innych kolorach, o grubości: od 1 mm do 20 mm.

 

Naszymi Klientami są producenci branż:
 
  • meblowa
  • obuwnicza
  • motoryzacyjna
  • odzieżowa
     

 
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


 

Pik-Sonic - pikowanie niciowe i ultradźwiękowe / laminowanie / pianka regenerowana UNIPIAN...